Lamentacje

Zgłoszenie do artykułu: Lamentacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Lamentacje Krogulski, Władysław Józef (muzyka)
Nogi, Maresuke (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krogulski Władysław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem. W zbiorze: Melodeklamacje polskie : z towarzyszeniem fortepianu , 7

Tytuł:

Pieśń Alzacka Krogulski, Józef Władysław (muzyka)
Haraucourt, Edmund (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krogulski Władysław, Haraucourt Edmund Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem. W zbiorze: Melodeklamacje polskie : z towarzyszeniem fortepianu , 7

Data wydania:

1915 (copyright)

Miejsce wydania:

Kijów, Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Kijów: J. Czokołow (sztych nut, druk i chromolitografia)

Znak wydawniczy:

L. 5344 I.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2030 III musicalia

Biblioteka Jagiellońska 2030 III musicalia

Biblioteka Jagiellońska 2030 III musicalia

Infomacje

Utwór pt. Lamentacje był wykonywany w sztuce „Księżniczka Kasia”, a piosenka Pieśń Alzacka w sztuce „W niemieckich szponach”.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.