Świt: wolny walc

Zgłoszenie do artykułu: Świt: wolny walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Świt: wolny walc Kuczera, Paweł (muzyka)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kuczera Paweł, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; klarnet: I B, II B, III B; trąbkę: I B, II B; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; puzon; wiolonczelę; kontrabas.

Tytuł:

Ty i jesień: tango Garztecka, Irena (muzyka)
Ochorowicz, Michał (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garztecka Irena, Ochorowicz Michał, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; klarnet: I B, II B, III B; trąbkę: I B, II B; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; puzon; wiolonczelę; kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 33

Data wydania:

1955 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 26

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.