Małgorzata: serenada humorystyczna śpiewna w krotochwili „Biedna ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Małgorzata: serenada humorystyczna śpiewna w krotochwili „Biedna dziewczyna” Kuhn, Leopold (muzyka)
Maszyński, Piotr (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kuhn Leopold Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesole_Piosenki_zbior_spiewow_i_kupletow_wykonywanych_w_teatrze_Nowosci_i_innych_(seria), 15

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: L. Biliński i W. Maślankiewicz (druk)

Znak wydawniczy:

G 1551 W

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1953 : 1057

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 6 stron o wymiarach 34 na 27 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.