Trzy pieśni dziecięce: 3-głosowy chór dziecięcy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Trzy pieśni dziecięce: 3-głosowy chór dziecięcy Landowski, Leon (muzyka)
Gałczyński, Konstanty Ildefons (słowa)
Ratajczak, Józef (słowa)
Kulmowa, Joanna (słowa)
Kotula, Ewa (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Landowski Leon Obsada instrumentalna: Na 3-głosowy chór dziecięcy.

Seria:

Nasza Pieśń Chóralna, 59

Data wydania:

1976 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1976

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 7886

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1976 : 178

Infomacje

W publikacji znajdują się trzy piosenki:

Śpiąca dziewczynka – utwór zdobył III Nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w ramach IV Wielkopolskiego Festiwalu Kulturalnego w Poznaniu w 1969 r.,

Polni muzykanci – utwór zdobył III Nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w ramach IV Wielkopolskiego Festiwalu Kulturalnego w Poznaniu w 1969 r.,

Kropelka.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.