Miłość to kruche szkło: pieśń z operetki „Paganini: na głos z for...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Miłość to kruche szkło: pieśń z operetki „Paganini: na głos z fortepianem Lehár, Ferenc (muzyka)
Knepler, Paul (słowa)
Jenbach, Béla (słowa)
Kuczyński, Tadeusz (tłumaczenie)
Łebkowski, Mirosław (tłumaczenie)
Nowakowski, Erazm (tłumaczenie)
Werner, Stanisław (tłumaczenie)
Starzyk, Stefan (opracowanie)
Skulicz, Witold (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lehár Franciszek Uzupełnienie: muzyka Franciszek Lehár ; słowa Paul Knepler, Bela Jenbach ; przekład Tadeusz Kuczyński, Mirosław Łebkowski, Erazm Nowakowski, Stanisław Werner ; opracował wykonawczo Stefan Starzyk ; okładkę projektował Witold Skulicz ; redaktor Ligia Pilecka Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesoła Estrada, 53

Data wydania:

1971 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1971

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 7188

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1971 : 215

Infomacje

Publikacja oddana do druku 30 czerwca 1971 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.