Pieśń do Najświętszej Panny Maryi: na mezzosopran (lub baryton) z...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśń do Najświętszej Panny Maryi: na mezzosopran (lub baryton) z towarzyszeniem organu lub fortepianu: nr 5 Tytuł oryginalny: Pieśń do Najświętszej Panny Maryi: na mezzosopran (lub baryton) z tow. organu lub fortepianu: nr 5 Lipiński, Alojzy (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lipiński Alojzy Obsada instrumentalna: Na mezzosopran lub baryton z towarzyszeniem organu lub fortepianu.

Miejsce wydania:

Lwów

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Lwów: A. Przyszlak (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 9073 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 5 stron. Na stronie tytułowej widnieje dedykacja: Przewielebnemu Ks. Karolowi Tutrzańskiemu Kanonikowi gremialnemu oraz dziekanowi i proboszczowi archikatedralnemu obrz. łać. we Lwowie w dowód głębokiej czci i poważania.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.