Pieśń na cześć błogosławionego Jana z Dukli: na baryton

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśń na cześć błogosławionego Jana z Dukli: na baryton Tytuł oryginalny: Na pamiątkę 400 letniej rocznicy Błogosławionego Jana z Dukli z zakonu O.O. Bernardynów 1884: do pieśni z r. 1673: nr 7 Lipiński, Alojzy (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lipiński Alojzy

Data wydania:

1884

Miejsce wydania:

Lwów: Lipiński, Alojzy

Miejsce druku:

Lipsk

Znak wydawniczy:

A. L. 11

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 52 III musicalia

Infomacje

Na stronie tytułowej widnieje dedykacja: Przewielebnemu Ks. Norbertowi Golichowskiemu prowincjałowi O.O. Bernardynów we Lwowie.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.