Śpiewnik szkolny: na 1, 2 i 3 głosy równe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śpiewnik szkolny: na 1, 2 i 3 głosy równe Mayzner, Tadeusz (opracowanie)
Brudnicki, Marek (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Mayzner Tadeusz Obsada instrumentalna: Na 1, 2 i 3 głosy równe.

Seria:

Biblioteka Muzyczna „Sztuki”, tom I

Data wydania:

1947

Miejsce wydania:

Warszawa: Instytut Wydawniczy „Sztuka”

Data druku:

listopad 1947

Miejsce druku:

Warszawa: Stanisław Rynczak

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 4635 : 48

Infomacje

Śpiewnik obejmujący 28 stron o wymiarach 21 na 15 cm. Został zatwierdzony do użytku szkolnego pismem Ministerstwa Oświaty z dnia 7.08.1947 r. za numerem VI OC – 561/47. Publikacja zawiera dedykację: Kochanym Dzieciom Szkoły Powszechnej Nr 49 w Warszawie śpiewniczek ten poświęca – Autor. Prezentuje następujące utwory:

Hasło,

Kołysanka,

Jezus malusieńki,

Gaik,

Owczareczka,

Czarna kura,

Wianki,

Kasia,

Wisła,

Cyganie,

Marsz,

Kukułka.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.