Arie i pieśni

Zgłoszenie do artykułu: Arie i pieśni

Arie i pieśni Moniuszko, Stanisław (muzyka)
Gonsak, Jan (opracowanie)
Ruciński, Wojciech (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Moniuszko Stanisław, Gonsak Jan Obsada instrumentalna: Na mandolinę solo z gitarą.

1952 (copyright)

Warszawa: Czytelnik

Data druku:

30 sierpnia 1952

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

Czytelnik Nr 346

Biblioteka Jagiellońska 5427 II musicalia

Druk muzyczny obejmujący 20 stron o wymiarach 25 na 17 cm.