Zgłoszenie do artykułu: Rybka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rybka Moniuszko, Stanisław (muzyka)
Noskowski, Zygmunt (opracowanie)
Łusakowski, Jan (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Moniuszko Stanisław, Noskowski Zygmunt, Łusakowski Jan Obsada instrumentalna: Na fortepian.

Seria:

Moniuszko dla Młodzieży : najulubieńsze pieśni mistrza, 2

Stopień I : układ łatwy

Data wydania:

1899 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Księgarnia oraz Skład Nut Stanisława Sadowskiego

Miejsce druku:

Warszawa: Piotr Laskauer i Spółka, J. Konarzewski (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 11468 III musicalia

Infomacje

Data cenzury druku muzycznego – 11 stycznia 1899 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.