Romans z opery „Mściciel”

Zgłoszenie do artykułu: Romans z opery „Mściciel”

Romans z opery „Mściciel” Münchheimer, Adam (muzyka)
Radziszewski, Maks (tłumaczenie)
Miller, W. (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Minchejmer Adam, Miller W., Radziszewski M. Uzupełnienie: muzyka Adam Minchejmer ; tłumaczył na polski M. Radziszewski ; z oryginału włoskiego W. Miller Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 944

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 945