Utwory z repertuaru Breakoutów: na zespół gitarowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Utwory z repertuaru Breakoutów: na zespół gitarowy Nalepa, Tadeusz (wybór, opracowanie)
Trzetrzewińska, Irena (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nalepa Tadeusz Obsada instrumentalna: Na zespół gitarowy, instr. Es i B, fortepian ad libitum.

Seria:

Rytmy Młodych, 11

Data wydania:

1972

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1972

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5 (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 7285

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1972 : 436

Infomacje

W publikacji znajdują się następujące utwory:

Gdybym był wichrem,

Oni zaraz przyjdą tu,

Pomaluj moje sny,

Co stało się kwiatom,

Ona poszła inną drogą,

Kiedy byłem małym chłopcem.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.