Amor i serce

Zgłoszenie do artykułu: Amor i serce

Amor i serce Niewiadomski, Stanisław (muzyka)
Langi, Antoni (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Niewiadomski Stanisław, Langi Antoni Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem. W zbiorze: Pieśni i Piosnki, 16

Lwów: K. S. Jakubowski

Lipsk: F. M. Geidel (druk, litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

K.S.J. 99

Biblioteka Jagiellońska 3877 III musicalia

Brak informacji o roku wydania druku muzycznego. Utwór poświęcony Jadwidze Camilowej.