Hej do apelu: hasło młodzieży: na dwa głosy z towarzyszeniem fort...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Hej do apelu: hasło młodzieży: na dwa głosy z towarzyszeniem fortepianu Tytuł oryginalny: Hej do apelu: hasło młodzieży: na dwa głosy z tow. fortepianu Nowowiejski, Feliks (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks Obsada instrumentalna: Na dwa głosy z towarzyszeniem fortepianu.

Data wydania:

1926 (około)

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 128]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 3 strony (z czego 1 strona to opracowanie na 2 głos bez towarzyszenia fortepianu) o wymiarach 28 na 19 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.