Zawsze niech będzie słońce

Zgłoszenie do artykułu: Zawsze niech będzie słońce

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł:

Zawsze niech będzie słońce Ostrowski, Arkady (muzyka)
Oszanin, Lew (słowa)
Gaworski, Henryk (tłumaczenie)
Sobocka, Elżbieta (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ostrowski Arkady, Oszanin Lew, Gaworski Henryk Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Tytuł:

Nie pamiętam Wasowski, Jerzy (muzyka)
Przybora, Jeremi (słowa)
Sobocka, Elżbieta (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Data wydania:

1963 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM-5244

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 17534 III musicalia

Infomacje

Piosenki zostały nagrodzone I nagrodą na III Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie w 1963 r. Utwory wykonywały:

Zawsze niech będzie słońce – Tamara Miansarowa,

Nie pamiętam – Regina Pisarch.

Publikacja zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.