Ty, miłość i wiosna: tango

Zgłoszenie do artykułu: Ty, miłość i wiosna: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ty, miłość i wiosna: tango Petersburski, Jerzy (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Wesby, Iwo (aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Petersburski Jerzy, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Data wydania:

1932 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Feliks Grąbczewski, Wydawnictwo Andrzeja Własta

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Fletnia (litografia)

Znak wydawniczy:

A. 33 W.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 12644 III musicalia

Infomacje

Na okładce zamieszczono informacje: Listek Figowy. Wielka rewia wiosenna w teatrze „Morskie Oko”, a także nad nagłówkiem: Piękny finał z „Morskiego Oka”. Sukces Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Żabczyńskiego.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.