Arioso Henryka: z operetki „Dzwony kornewilskie”: na głos z forte...

Arioso Henryka: z operetki „Dzwony kornewilskie”: na głos z fortepianem Planquette, Robert (muzyka)
Starzyk, Stefan (opracowanie)
Clairville, Louis Francois Marie (słowa)
Gabet, Ch. (słowa)
Śliwiak, Tadeusz (tłumaczenie)
Skulicz, Witold (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Planquette Robert Uzupełnienie: muzyka Robert Planquette ; do druku przygotował Stefan Starzyk ; słowa M. M. Clairville, Ch. Gabet ; tłumaczenie z francuskiego Tadeusz Śliwiak ; projekt okładki Witold Skulicz ; redaktor Krystyna Jaworska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Wesoła Estrada, 32

1959 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3562

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 362

Druk muzyczny obejmujący 10 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Zawiera nuty oraz tekst francuski i polski. Publikacja została oddana do druku 21 kwietnia 1959 roku.