Łączko, łączko, łączko, zielona!...: piosenka żołnierska: na 1 lu...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Łączko, łączko, łączko, zielona!...: piosenka żołnierska: na 1 lub 2 głosy z fortepianem lub bez fortepianu Tytuł oryginalny: Łączko, łączko, łączko, zielona!...: piosnka żołnierska: na 1 lub 2 głosy z fortepianem lub bez fortepianu Płosajkiewicz, Ludwik Teodor (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Płosajkiewicz Ludwik Teodor Obsada instrumentalna: Na 1 lub 2 głosy z fortepianem.

Seria:

Pieśni Żołnierza Polskiego, 3

Data wydania:

1917 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff; Kraków: Gustaw Gebethner i Spółka

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1938/39 : 1190

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 26 na 18 cm. Ukazał się nakładem wydawców i równocześnie stanowił ich własność.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.