Byłem Niebiesko-Czarny, czyli pół wieku z gitarą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Byłem Niebiesko-Czarny, czyli pół wieku z gitarą Popławski, Janusz (autor)
Popławska, Krystyna (redakcja, opracowanie)
Domański, Dariusz (współpraca) Oznaczenie autora wg wydawcy: Popławski Janusz, Popławska Krystyna, Domański Dariusz Uzupełnienie: Janusz Popławski ; [oprac. i red. Krystyna Popławska ; współpr. Dariusz Domański]

Data wydania:

2005

Miejsce wydania:

Pelplin: Wydawnictwo Diecezji Pelplińskiej „Bernardinum”; Gdynia: Professional Music Press

ISBN:

83-7380-286-X

Typ publikacji:

autobiografia

Infomacje

Autobiografia Janusza Popławskiego, która jest jednocześnie ciekawą opowieścią o pionierskich czasach polskiego beatu. Jest także dokumentem, z licznymi zdjęciami, kalendarium, dyskografią, wspomnieniami przyjaciół i przedrukiem niektórych publikacji autora. Do wydawnictwa dołączona jest płyta CD.

Elementy dodatkowe

Płyta CD Janusza Popławskiego pt. Poplawski_Janusz_Adagio_cantabile.