Riffy gitarowe: heavy metal

Zgłoszenie do artykułu: Riffy gitarowe: heavy metal

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Riffy gitarowe: heavy metal Popławski, Janusz (autor)
Zabłocki, Jarosław (współautor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Popławski Janusz, Zabłocki Jarosław Uzupełnienie: napisał Janusz Popławski ; mówił i grał Jarosław Zabłocki

Seria:

Warsztaty Gitarowe, 2

Data wydania:

1992

Miejsce wydania:

Gdynia: Professional Music Press

ISBN:

83-900405-2-2

Typ publikacji:

podręcznik

Infomacje

Zeszyt ćwiczeń gitarowych, zawierający utwory w transkrypcji nutowej z repertuaru najbardziej znanych zespołów rockowych wraz przykładami nagranymi na kasecie.

Elementy dodatkowe

Kaseta z nagraniami prezentowanych utworów rockowych.