Niechaj wieść idzie...: na chór męski z towarzyszeniem fortepianu...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Niechaj wieść idzie...: na chór męski z towarzyszeniem fortepianu (orkiestry) lub a cappella Tytuł oryginalny: Niechaj wieść idzie...: na chór męski z tow. fortepianu (orkiestry) lub a cappella Prosnak, Mieczysław Karol (muzyka)
Zabierzewska, Janina (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Prosnak Karol Mieczysław, Zabierzewska Janina Obsada instrumentalna: Na chór męski z towarzyszeniem fortepianu (orkiestry) lub a cappella.

Seria:

Śląska Biblioteka Muzyczna, 48

Data wydania:

1939

Miejsce wydania:

Katowice: Wydawnictwo Stowarzyszenia Śpiewaków Śląskich

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (sztych i litografia), W. Kościesza (sztych)

Znak wydawniczy:

Ś. B. M. 48

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1938/9 : 3310

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 7 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Publikacja ukazała się nakładem Stowarzyszenia Śpiewaków Śląskich.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.