A tam pod lasem: melodia ludowa lubelska: na 4-głosowy chór miesz...

A tam pod lasem: melodia ludowa lubelska: na 4-głosowy chór mieszany a cappella Rączkowski, Feliks (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rączkowski Feliks Obsada instrumentalna: Na 4-głosowy chór mieszany a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 99

1950 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1950

Kraków: Państwowe Krakowskie Zakłady Graficzne 18b

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1950 : 286

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku w maju 1950 r.