6 kolęd: na fortepian na 4 ręce

Zgłoszenie do artykułu: 6 kolęd: na fortepian na 4 ręce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

6 kolęd: na fortepian na 4 ręce Raczkowski, Władysław (autor)
Gardowski, Ludwik (projekt okładki, układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Raczkowski Władysław Obsada instrumentalna: Na fortepian na 4 ręce.

Seria:

Pedagogiczna Biblioteka Fortepianowa, 16

Data wydania:

1946 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Miejsce druku:

Kraków: Zakłady Graficzne „Styl”

Znak wydawniczy:

P.W.M. 111

Postać zapisu:

nuty

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 584 : 48

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 20 stron o wymiarach 33 na 25 cm. Tytuł na okładce: Kolędy na fortepian na 4 ręce. Wariant tytułu: Sześć kolęd na fortepian na 4 ręce. Układ został dokonany przez X. Y. na podstawie oryginału autora na fortepian na 2 ręce.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.