A w studni woda cicho lśni: tango z repertuaru Stanisławy Klejdys...

A w studni woda cicho lśni: tango z repertuaru Stanisławy Klejdysz Radzik, Marian (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Radzik Marian, Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 78

1960 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1960

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 3949

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 91

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 21 na 15 cm. Oddany do druku 12 lutego 1960 r. Zawiera nuty i tekst. Na okładce znajduje się zdjęcie Stanisławy Klejdysz.