Albo nikt, albo ty!: walc z filmu „10 % dla mnie!”

Albo nikt, albo ty!: walc z filmu „10 % dla mnie!” Rapacki, Adam (muzyka)
Nel, Jerzy (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rapacki Adam, Nel Jerzy Obsada instrumentalna: Na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę.

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 40

1933 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: Zakład Graficzny „Pionier”, J. Konarzewski (litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

L. 7363 I.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 33/34 : 964

Na okładce znajduje się zdjęcie Toli Mankiewiczówny ze zbiorów Foto „Leo-Film” Warszawa.