Fin de siècle: walc

Zgłoszenie do artykułu: Fin de siècle: walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Fin de siècle: walc Romea, Petre (muzyka)
Oborski, Bronisław (instrumentacja)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Romea Petre, Oborski Bronisław, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; trąbkę; saksofon: I Alt Es, II Tenor B; gitarę; kontrabas.

Tytuł:

To ten walczyk nasz Barchacz, Aleksander (muzyka)
Czyż, Wacław (instrumentacja)
Brok, Bronisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Barchacz Aleksander, Czyż Wacław, Brok Bronisław Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; trąbkę; saksofon: I Alt Es, II Tenor B; gitarę; kontrabas.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt 36

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

sierpień 1966

Miejsce druku:

Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 32

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 8 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 26 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.