Czy ja cię kocham: walc: op. 50

Zgłoszenie do artykułu: Czy ja cię kocham: walc: op. 50

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Czy ja cię kocham: walc: op. 50 Rosenzweig, W. (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rosenzweig W. Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesole_Piosenki_zbior_spiewow_i_kupletow_wykonywanych_w_teatrze_Nowosci_i_innych_(seria), 35

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: L. Biliński i W. Maślankiewicz

Znak wydawniczy:

G 1289 W

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1953 : 981

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 34 na 27 cm. Zawiera nuty oraz tekst francuski i polski. Tytuł oryginalny prezentowanego w publikacji utworu to Si je taime. Druk L. Bilińskiego i W. Maślankiewicza.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.