Aria don Bazylia: z I aktu op[ery] Cyrulik sewilski: aria o plotc...

Aria don Bazylia: z I aktu op[ery] Cyrulik sewilski: aria o plotce Rossini, Gioacchino Antonio (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Sterbini, Cesare (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rossini Gioacchino Uzupełnienie: muzyka Gioacchino Rossini ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Cesare Sterbini ; przekład tradycyjny z włoskiego ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napieracz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 12

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 139

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 30 na 20 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Cyrulik sewilski. Aria don Bazylia z 1 aktu.