Aria Dalili: z II aktu op[ery] Samson i Dalila

Aria Dalili: z II aktu op[ery] Samson i Dalila Tytuł oryginalny: Aria Dalili: z II aktu op. Samson i Dalila Saint-Saëns, Camille (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Lemaire, Ferdinand (słowa)
Chrzanowski, Tadeusz (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Saint-Saens Camille Uzupełnienie: muzyka Camille Saint-Saens ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Ferdinand Lemaire ; tłumaczenie z francuskiego Tadeusz Chrzanowski ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 30

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 334

Druk muzyczny obejmujący 14 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Samson i Salila. Aria Dalili. Zawiera nuty oraz tekst francuski i polski.