To nie grzech

Zgłoszenie do artykułu: To nie grzech

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

To nie grzech Sadowski, Krzysztof (muzyka)
Kudelski, Andrzej (słowa)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Bruchnalski, Janusz (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sadowski Krzysztof, Kudelski Andrzej Obsada instrumentalna: fortepian z podpisanym tekstem

Data wydania:

1965 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1965

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

Znak wydawniczy:

PWM 5814

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1965 : 412

Biblioteka Jagiellońska 17786 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 30 na 21 cm. Oddany do druku 30 lipca 1965 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Incipit utworu: Osiemnaście lat mieć to nie grzech. Na stronie tytułowej zamieszczono komentarz: 1 miejsce w plebiscycie na radiową piosenkę miesiąca lipca 1965.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.