Noc ulicą płynie: wolny walc

Zgłoszenie do artykułu: Noc ulicą płynie: wolny walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Noc ulicą płynie: wolny walc Sart, Marek (muzyka)
Pradella, Albert (instrumentacja)
Kord, Karol (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Pradella Albert, Kord Karol Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, II alt. Es; trąbkę: I, II B; puzon; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Tytuł:

Wesoły pociąg: fokstrot Sart, Marek (muzyka)
Pradella, Albert (instrumentacja)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Pradella Albert, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, II alt. Es; trąbkę: I, II B; puzon; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 23

Data wydania:

1954 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

głosy

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 989

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 47 kart o wymiarach 25 na 18 cm. Publikacja została oddana do druku 26 sierpnia 1954 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.