Kalina: melodia kurpiowska: na chór mieszany a cappella

Kalina: melodia kurpiowska: na chór mieszany a cappella Sikorski, Kazimierz Wincenty (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sikorski Kazimierz Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 144

1952

Kraków: Państwowe Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1952

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1952 : 419

Druk muzyczny składający się z 9 stron o wymiarach 24 na 17 cm.