Zgłoszenie do artykułu: Rysiek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rysiek Skaradziński, Jan (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skaradziński Jan

Data wydania:

1999

Miejsce wydania:

Poznań: In Rock

ISBN:

83-86365-28-5

Typ publikacji:

biografia

Infomacje

Biografia Ryszarda Riedla, tragicznie zmarłego w 1994 r. wokalisty zespołu „Dżem”. Zawiera fragmenty wspomnień rodziny, członków zespołów, w których grał i śpiewał, relacje z koncertów poświęconych jego pamięci. Ponadto w książce kompletna dyskografia z zespołem, z innymi wykonawcami, wykaz płyt jemu dedykowanych, zawierających jego teksty itp. Do książki dołączona jest płyta CD.

Elementy dodatkowe

Płyta CD z niepublikowanymi nagraniami Ryszarda Riedla.