Śmiej się dziewczę, śmiej: tango

Zgłoszenie do artykułu: Śmiej się dziewczę, śmiej: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śmiej się dziewczę, śmiej: tango Skarbnik, H. (muzyka)
Ściwiarski, Janusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skarbnik H., Ściwiarski Janusz Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Seria:

Nuty Miniaturowe, 791

Data wydania:

1933 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 1938

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 33 : 1938

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarze 21 na 15 cm. Ukazał się nakładem wydawcy. Zawiera nuty i tekst. Na okładce znajduje się fotografia portretowa Taisy Puchalskiej.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.