Pociąg zakochanych: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Pociąg zakochanych: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pociąg zakochanych: fokstrot Sołowiow-Siedoj, Wasyl (muzyka)
Waligórski, Andrzej (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sołowiow-Siedoj Wasyl, Waligórski Andrzej, Pradella Albert Obsada instrumentalna: Na saksofon: I, II alt. Es, III tenor. B; trąbkę: I, II B; skrzypce: I (głos dyrekcyjny), II, III; gitarę; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Tytuł:

W twych oczach: tango Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Oborski, Bronisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Oborski Bronisław Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II, III B; trąbkę: I, II B; skrzypce: I (głos dyrekcyjny), II, III; gitarę; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); wiolonczelę; kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 30

Data wydania:

1954

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 116

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 35 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 28 października 1954 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.