Modlitwa za Polskę: op. 40

Zgłoszenie do artykułu: Modlitwa za Polskę: op. 40

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Modlitwa za Polskę: op. 40 Stojowski, Zygmunt (muzyka)
Krasiński, Zygmunt (słowa)
Harris, Georg (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Stojowski Sigismunt, Krasiński Sigismund Obsada instrumentalna: Na głosy mieszane, sopran, baryton z orkiestrą.

Data wydania:

1915 (copyright)

Miejsce wydania:

Nowy Jork: G. Schirmer; Boston: The Boston Music Company

Znak wydawniczy:

26297

Postać zapisu:

wyciąg fortepianowy

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15791 III musicalia

Infomacje

W publikacji znajduje się dedykacja autorska: Ukochanej Matce. Tekst pieśni jest w języku polskim oraz angielskim.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.