Zgłoszenie do artykułu: Walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Walc Strauss, Oscar (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Strauss Oscar

Seria:

Primadonna_Album_wybor_piesni_i_piosenek_wykonywanych_z_wielkim_powodzeniem_na_koncertach_oraz_w_teatrach_przez_p_Wiktorie_Kawecka_i_innych_(seria), 34

Miejsce wydania:

Warszawa: Księgarnia Edward Wende i Spółka

Miejsce druku:

Warszawa: J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

E. 585 W.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 11438 III musicalia

Infomacje

Utwór pochodzi z opery pt. Czar walca. Brak informacji o dacie wydania publikacji.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.