Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos

Zgłoszenie do artykułu: Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos

Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos Tytuł oryginalny: Aria Eboli: z IV aktu op. Don Carlos Verdi, Giuseppe (muzyka)
Garztecka, Irena (redakcja)
Méry, Joseph (słowa)
Locle, Camille Du (słowa)
Zechenter, Witold (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Verdi Giuseppe Uzupełnienie: muzyka Giuseppe Verdi ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Joseph Mery i Camille Du Locle ; przekład z włoskiego Witold Zechenter Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 31

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 25

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 23 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Don Carlos. Aria Eboli z 4. aktu. Publikacja zawiera teksty równoległe w języku polskim i włoskim.