Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos

Zgłoszenie do artykułu: Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Eboli: z IV aktu opery Don Carlos Tytuł oryginalny: Aria Eboli: z IV aktu op. Don Carlos Verdi, Giuseppe (muzyka)
Garztecka, Irena (redakcja)
Méry, Joseph (słowa)
Locle, Camille Du (słowa)
Zechenter, Witold (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Verdi Giuseppe Uzupełnienie: muzyka Giuseppe Verdi ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Joseph Mery i Camille Du Locle ; przekład z włoskiego Witold Zechenter Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 31

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 25

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 23 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Don Carlos. Aria Eboli z 4. aktu. Publikacja zawiera teksty równoległe w języku polskim i włoskim.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.