Aria Germonta: z II aktu opery Traviata

Zgłoszenie do artykułu: Aria Germonta: z II aktu opery Traviata

Aria Germonta: z II aktu opery Traviata Tytuł oryginalny: Aria Germonta: z II aktu op. Traviata Verdi, Giuseppe (muzyka)
Straszyński, Olgierd (redakcja)
Piave, Francesco Maria (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Verdi Giuseppe Uzupełnienie: muzyka Giuseppe Verdi ; do druku przygotował Olgierd Straszyński ; słowa Francesco Maria Piave ; tłumaczenie z włoskiego tradycyjny ; okładka Krystyna Napieracz-Miodońska

Opera na Estradzie, 27

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Traviata. Aria Germonta z 2. aktu. Publikacja zawiera teksty równoległe w języku polskim i włoskim.