La donna è mobile: pieśń księcia z 3 aktu opery Rigoletto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

La donna è mobile: pieśń księcia z 3 aktu opery Rigoletto Tytuł oryginalny: La donna è mobile. Pieśń księcia z 3 aktu op. „Rigoletto Verdi, Giuseppe (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (redakcja)
Piave, Francesco Maria (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Verdi Giuseppe Uzupełnienie: muzyka Giuseppe Verdi ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Francesco Maria Piave ; przekład tradycyjny ; okładkę projektowali Krystyna i Jerzy Napierac Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 3

Data wydania:

1957

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 629

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Rigoletto. Pieśń księcia z 3 aktu. Publikacja zawiera teksty równoległe w języku polskim i włoskim.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.