Aria Elzy: z I aktu opery Lohengrin

Zgłoszenie do artykułu: Aria Elzy: z I aktu opery Lohengrin

Aria Elzy: z I aktu opery Lohengrin Tytuł oryginalny: Aria Elzy: z I aktu op. Lohengrin Wagner, Ryszard (muzyka, słowa)
Poźniak, Włodzimierz (redakcja, tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wagner Richard Uzupełnienie: muzyka i słowa Richard Wagner ; do druku przygotował i tłumaczenie z niemieckiego Włodzimierz Poźniak ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 35

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 497

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Lohengrin. Aria Elzy z 1. aktu. Publikacja zawiera teksty równoległe w języku polskim i niemieckim.