Agnus Dei: na jeden głos bas profondo z towarzyszeniem organu

Agnus Dei: na jeden głos bas profondo z towarzyszeniem organu Tytuł oryginalny: Agnus Dei: na jeden głos bas profondo z tow. organu Wallek-Walewski, Bolesław (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wallek-Walewski Bolesław Obsada instrumentalna: Na bas profondo z organami.

1913 (copyright)

Chicago: Wydawnictwo Muzyczne i Księgarnia B. J. Zalewski

Znak wydawniczy:

Wyd. Muz. 2838. B. J. Z.

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1978 : 1366/19 (92)

Na stronie tytułowej dedykacja dla Adama Mazanka.