Ałławerdy: piosenka kaukaska

Zgłoszenie do artykułu: Ałławerdy: piosenka kaukaska

Ałławerdy: piosenka kaukaska Wano, K. (muzyka)
Żeromski, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wano K., Żeromski Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Nuty Miniaturowe, 44

Warszawa: Feliks Grąbczewski, Ignacy Rzepecki

Warszawa: Drukarnia Społeczna Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich

Biblioteka Jagiellońska -

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Na okładce znajduje się fotografia Serafiny Talarico.