Embarras

Zgłoszenie do artykułu: Embarras

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Embarras Wasowski, Jerzy (muzyka)
Przybora, Jeremi (słowa)
Lic, Lesław (opracowanie)
Kowalski, Andrzej (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi, Lic Lesław Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Tytuł:

Walczyk za dwa złote Krakowiak, Henryk (muzyka)
Haraschin, Zofia (słowa)
Lic, Lesław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krakowiak Henryk, Haraschin Zofia, Lic Lesław Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Tytuł:

Dziewczyński spór Lic, Lesław (muzyka, opracowanie)
Budzyński, J. (słowa)
Bobrowski, Michał (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lic Lesław, Budzyński J., Bobrowski Michał Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Seria:

Rewelersi Śpiewają, 15

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1964

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 5369

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 313

Infomacje

Publikacja oddana do druku 16 kwietnia 1964 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.