Kolędy polskie

Zgłoszenie do artykułu: Kolędy polskie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kolędy polskie Węcowski, Jan (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Węcowski Jan Uzupełnienie: [wybór, red., oprac. muz.] Jan Węcowski

Data wydania:

2001

Miejsce wydania:

Warszawa: Agencja Artystyczna MTJ

ISBN:

83-911888-7-6

Typ publikacji:

śpiewnik

Infomacje

Jeden z najbogatszych zbiorów polskich kolęd z tekstami i nutami z zapisem funkcyjnym akompaniamentu. Zawiera 280 kolęd i pastorałek, dawnych i współczesnych, artystycznych i ludowych. Do śpiewnika dołączony jest CD Najpiękniejsze kolędy polskie w wykonaniu Chóru Harfa.

Elementy dodatkowe

Płyta CD.