A te rudzkie dziewki: śląska melodia ludowa na chór mieszany a ca...

A te rudzkie dziewki: śląska melodia ludowa na chór mieszany a cappella Wiechowicz, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiechowicz Stanisław Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 170

1952 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1952

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1952 : 422

Druk muzyczny obejmujący 9 stron o wymiarach 24 na 17 cm.