Gdybyś moją była cudna Pani...: tango

Zgłoszenie do artykułu: Gdybyś moją była cudna Pani...: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gdybyś moją była cudna Pani...: tango Wiehler, Kazimierz (muzyka, słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiehler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na fortepian z podłożonym tekstem.

Seria:

Nuty Miniaturowe, 781

Data wydania:

1932 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Miejsce druku:

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 2556

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 32 : 2556

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 21 na 15 cm. Ukazał się nakładem wydawcy. Na okładce publikacji znajduje się fotografia Stanisławy Orskiej oraz informacja, że prezentowany utwór należy do repertuaru Witolda Rychtera. Na karcie znajduje się dedykacja: Niezrównanej artystce Stanisławie Orskiej poświęcam.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.