Sumatra: beguine

Zgłoszenie do artykułu: Sumatra: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Sumatra: beguine Wiernik, Adam (muzyka)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiernik Adam, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben i talerz).

Tytuł:

Panna Tertuliana: fokstrot Żuk, Edward (muzyka)
Kierszys, Zofia (słowa)
Czyż, Wacław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żuk Edward, Kierszys Zofia, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I, II, III i akordeon; gitarę; kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben i talerz).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 113

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 32

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24,5 na 17 cm. Oddany do druku 3 grudnia 1958 r. Zawiera

nuty i tekst.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.