Zgłoszenie do artykułu: Rebeka

Rebeka Włast, Andrzej (muzyka)
Białostocki, Zygmunt (słowa)
Rynczak, Józef (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Włast Andrzej, Białostocki Zygmunt Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

1933 (copyright)

Warszawa: Wydawnictwo Andrzeja Własta, Feliks Grąbczewski

Wydanie:

Warszawa: Zakłady Graficzne Eugeniusza i Dra Kazimierza Koziańskich (druk); Fletnia (litografia)

Znak wydawniczy:

A. 41 W.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1988 : 1127/4 (176)

Tango z rewii pt. „Yo-Yo” granej w teatrze „Morskie Oko” i wykonywanej przez Dorę Kalinównę.