Wielki Śpiewnik dla dzieci i młodzieży

Zgłoszenie do artykułu: Wielki Śpiewnik dla dzieci i młodzieży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wielki Śpiewnik dla dzieci i młodzieży Wojakowski, Wojciech (wybór, opracowanie muzyczne)
Szczypior, Renata (opracowanie muzyczne)
Trybuła-Kernicka, Ewa (ilustracje) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wojakowski Wojciech, Szczypior Renata, Trybuła-Kernicka Ewa Uzupełnienie: wybór i oprac. piosenek oraz grafika nutowa Wojciech Wojakowski ; oprac. na fortepian Renata Szczypior ; oprac. na dwa instrumenty Wojciech Wojakowski ; il. Ewa Trybuła-Kernicka

Data wydania:

2008

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Arystoteles

ISBN:

978-83-60910-41-2

Typ publikacji:

śpiewnik

Infomacje

Śpiewnik z nutami blisko 120 piosenek do zagrania na fortepianie i na innych instrumentach oraz do zaśpiewania z płytą karaoke. Wśród autorów, a także kompozytorów m.in. Jacek Cygan, Majka Jeżowska, Waldemar Kazanecki, Jonasz Kofta, Janusz Kondratowicz, Maciej Zembaty.